Eiendomsselskapet Nebbenes


Nebbenes har siden 2005 utviklet, bygget og solgt ca. 150 eneboliger,
tomannsboliger og rekkehus i området Romerike.

Nebbenes utgjør i dag selskapene Nebbenes Bygg, Nebbenes Utvikling og Nebbenes Prosjekt.
Vår visjon er å bygge kvalitetsboliger på en effektiv måte og at våre kunder skal ha en positiv opplevelse både før og etter kjøpet. Alle boliger vi utvikler skjer på egne tomter og vi bruker utelukkende kvalitetsprodukter fra kjente leverandører som har vært med siden start. Vi kjenner dem og de kjenner oss, det skaper effektivitet som våre kunder igjen får glede av til slutt.
 


 

Menneskene

Vi er i dag ni medarbeidere som daglig arbeider med prosjekter i Nebbenes.
 

 
Dag.jpg

Dag Enoksen
Daglig Leder

Epost: dag@nebbenes.com
Tlf: 456 66 699

Kåre-Gustav.jpg

Kåre Gustav Nebbenes Økonomiansvarlig

Epost: kg@nebbenes.com
Tlf: 913 14 497

Håkon.jpg

Håkon Hovland
Prosjektleder

Epost: hakon@nebbenes.com
Tlf: 909 65 291

Fredrik.jpg

Fredrik Mjønerud
prosjektleder

Epost: fredrik@nebbenes.com
Tlf: 913 85 394

PK.JPG

Per-Kristian Løkken prosjektleder

Epost: pk@nebbenes.com
Tlf: 951 53 962

Andreas.jpg

Andreas Sæther
prosjektleder

Epost: andreas@nebbenes.com
Tlf: 986 03 489

Guro.jpg

Guro Nordli
Regnskap

Epost: guro@nebbenes.com
Tlf: 93 44 60 81

Evy.jpg

Evy Ajaxson Nebbenes
Regnskapsmedarbeider

Epost: evy@nebbenes.com

IMG_20190617_132628.jpg

Mona Wangensteen 
Sivilarkitekt

Epost: mona@nebbenes.com
Tlf: 47 27 84 35

IMG_20190617_132147.jpg

Bjørn Tore Gjestad
Innkjøpsansvarlig

Epost: bt@nebbenes.com
Tlf: 905 22 669